.

GDY JEMY SZYBKIE DANIA - FAST FOOD - UMIERAMY SZYBCIEJ. GDY JEMY BYLE CO - ŻYJEMY BYLE JAK ...

| OCZYSZCZANIE-> | DZIECI | DOROSŁYCH | JELIT | WĄTROBY | POCHWY | OPRYSZCZKA |GRYPA |KONTAKT|


ZATRUTA WĄTROBA OBJAWY-WĄTROBA PRZYCZYNY CHOROBY WĄTROBA NIE JEST ZE STALI !!!


Stłuszczenie, przekrwienie i upośledzenie funkcji wątroby mają swoją przyczynę przede wszystkim w nadmiernym spożyciu oczyszczonych produktów skrobiowych (zwłaszcza białej mąki), cukru rafinowanego, tłuszczów nasyconych i mięsa. To również efekt braku surowych produktów, bogatych w enzymy trawienne i błonnik. Groźne są także występujące w żywności zanieczyszczenia chemiczne, metale ciężkie, pestycydy, wirusy, bakterie chorobotwórcze, azotany i azotyny, pozostałości po lekach weterynaryjnych oraz mykotoksyny. Każdego dnia wątroba musi dawać sobie z nimi radę. Kumulacja toksyn w organizmie obciąża nadmierną pracą wątrobę, która nie jest w stanie skutecznie pełnić swoich funkcji.

Pamiętam historię zatrucia wątroby u naszej Klubowiczki. Było to 5 lat temu. Pani Dorota była w 6 miesiącu ciąży. Czuła się bardzo dobrze.

niestrawnosc.jpg Pewnego dnia otrzymaliśmy wiadomość, iż znalazła się w szpitalu z powodu zatrucia ciążowego. Każdego dnia były badania i przygotowania do ewentualnej cesarki. Dorota (z zawodu pielęgniarka) poprosiła nas o pomoc w dobraniu naturalnych produktów, wspomagających oczyszczanie z toksyn i regenerację wątroby. W zestawie-jako najważniejszy produkt - znalazł się LiverAid, podawany 3 x dziennie po 2 kapsułki. To, że Dorota donosiła swoją ciążę do dziewiątego miesiąca, a jej córeczka urodziła się zdrowa - było głównie zasługą LiverAid. Dzięki tej historii zdobyliśmy kolejne doświadczenie, jak bezpieczny dla dziecka i kobiety w ciąży oraz jak ważny dla zatrutej i wyniszczonej wątroby, jest Liver Aid. Obecnie znów mamy sezon, kiedy zwiększa się ilość zatruć, a my powracamy do profilaktyki ochronnej sprawdzonym Liver Aid.

Dlaczego ?

Związane jest to z wysoką temperaturą i częstszym podróżowaniem. Podczas podróży żywimy się w barach i restauracjach, gdzie nie mamy wpływu na jakość i higienę posiłków.

Co może nam grozić w miejscach zbiorowego żywienia?

Najczęściej spotykane są zatrucia bakteriami, ale przez zakażoną żywność mogą przenosić się także inne drobnoustroje, które mogą uszkadzać komórki wątroby.

Wakacje to również sezon ogrodowego grilowania. Potrawy z grilla zawierają bardzo toksyczne benzopireny. Jeśli do tego dołączymy kufel piwa, enzymy wątroby muszą zająć się neutralizacją zarówno alkoholu, a często też zawartego w nim sporyszu (bardzo toksycznego dla wątroby), jak również zawartego w piwie benzenu. Proces odtruwania znacznie się spowalnia, a opóźnienie to ułatwia rozwój pasożytów i patogenów. Ciekawostką może być fakt, iż obróbka termiczna w kuchenkach mikrofalowych i zwykłych testerach również powoduje tworzenie się benzopirenów, szczególnie groźnych dla małych dzieci.

FL0073-n.jpg W wielu przypadkach chorób wątroby, zwłaszcza w marskości, potwierdzono obecność mykotoksyn - przede wszystkim aflatoksyny. To właśnie pleśnie, obecne w pożywieniu, wytwarzają jedne z najbardziej znanych substancji toksycznych, czyli mykotoksyny (szczególnie niebezpiecznych dla małych dzieci i kobiet w ciąży). Przedostając się do wnętrza organizmu, są sprawcami rosnącej liczby alergii, zwłaszcza astmy. Są podłożem wielu chorób m.in.: układu kostno - stawowego, moczowe - płciowego, chorób neurologicznych, miażdżycy, problemów hormonalnych, a przede wszystkim nowotworów.

Możesz kupić w naszym sklepie >>>>Tutaj

 Twoja wątroba potrafi ochronić Cię przed tego typu chorobami, pod warunkiem, że sprawnie zneutralizuje wszelkie chemiczne związki. Potrafi się regenerować, jeśli nie przeszkodą jej w tym toksyny pochodzące z pożywienia, a Ty dostarczysz jej wszystkie potrzebne do tego składniki pokarmowe, np. w postaci Liver Aid. Profilaktyka Liver Aid z pewnością zaprocentuje sprawną pracą wątroby, która ochroni Twój organizm przed wtargnięciem toksycznych substancji z pożywienia.

Niektóre zewnętrzne objawy zanieczyszczonej wątroby.
oczyszczanie Pojawienie się na ciele piegów, znamion brązowych i brodawek.
oczyszczanie Brązowe plamy przy korzeniach włosów.
oczyszczanie Zimna i wilgotna skóra ciała i rąk.
oczyszczanie Zabarwiony na żółto spód języka.
oczyszczanie Brak możliwości zrobienia prawą nogą kroku takiej samej długości jak lewą.
oczyszczanie Wzdęcia brzucha,
oczyszczanie Niestrawność po spożyciu posiłku, biegunki.
oczyszczanie Brak apetytu, gorycz w ustach.
oczyszczanie Zaczerwienienie dłoni w okolicach kciuka i małego palca.
oczyszczanie Skurcze w łydkach i palcach rąk.

Oto jeszcze niepełny spis objawów źle pracującej wątroby. Na podstawie wymienionych objawów możecie Państwo osądzić, czy Wasza wątroba jest zdrowa i czysta:
oczyszczanie nadmierne spożywanie posiłków i płynów,
oczyszczanie nadmierne spożywanie cukru, produktów cukrowych i alkoholu,
oczyszczanie nadmierne spożywanie tłuszczów, oleju roślinnego oraz tłustego mięsa,
oczyszczanie nadmierne spożywanie posiłków gotowanych i rafinowanych,
oczyszczanie nadmierne spożywanie chleba (świeżego) i wyrobów mącznych,
oczyszczanie przyzwyczajenie do spożywania posiłków przed snem lub w nocy."

Jak kupić >>> TUTAJ

Noni Zdrowe | Nowotwór markery | Odchudzanie | Sklep Natura | Osteoporoza | Zenthonic | kontakt |